O Kancelarii

Adwokat Bulińska

O Kancelarii

Adwokat Irena Maria Bulińska jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Uzyskała tytuł magistra prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także magistra politologii na specjalizacji europejskiej Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, równocześnie zdobywając doświadczenie praktyczne w wielu znanych warszawskich i śląskich kancelariach prawnych a także Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

Po ukończeniu studiów pracowała w renomowanej kancelarii adwokackiej w Warszawie,  odbyła też etatową aplikację sądową organizowaną przez Sąd Apelacyjny w Warszawie, zdając z wysoką notą egzamin sędziowski.

W 2009 roku zdecydowała się na założenie własnej kancelarii.

Adwokat Bulińska reprezentując klientów kancelarii prawnej w Warszawie zdobyła opinię solidnego prawnika od spraw cywilnych, rozwodowych, karnych i gospodarczych.

Sprawnie posługuje się językiem angielskim.

Adwokat Irena Bulińska przez lata obsługiwała spółki z sektora budowlanego i transportowego. 

To co wyróżnia Kancelarię w kontaktach z klientem to indywidulane podejście do każdej sprawy, współpraca z doświadczonymi adwokatami i radcami prawnymi oraz doradcą podatkowym.

Kancelaria Adwokacka Irena Maria Bulińska świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych jak i przedsiębiorców. 

Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań cywilnych, w tym z zakresu prawa rodzinnego, naruszenia dóbr osobistych, sporów majątkowych, a także obrony w postępowaniach karnych i wykroczeniowych oraz reprezentowania w sporach gospodarczych. 

Oferta skierowana do przedsiębiorców, oprócz reprezentowania przed sądem oraz organami administracji zawiera opiniowanie i sporządzanie projektów umów, uczestnictwo w negocjacjach handlowych, prowadzenie rozmów ugodowych oraz kompleksową obsługę prawną.

Adwokat Warszawa. Zapraszam do kontaktu.

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze mną!