Adwokat Rozwód Warszawa

Adwokat Bulińska

Adwokat Rozwód Warszawa

Irena Maria Bulińska – Adwokat rozwodowy w Warszawie to główna specjalizacja Kancelarii Adwokackiej w Warszawie. Świadczę pomoc prawną w sprawach o rozwód a także w innych sprawach z zakresu prawa rodzinnego jak separacja, alimenty oraz podział majątku wspólnego czy ustalenie rozdzielności majątkowej.

Moje wieloletnie doświadczenie jako warszawskiego Adwokata to również sprawy o ustalenie władzy rodzicielskiej oraz ustalenie kontaktów z dzieckiem.

Porada rozwodowa w siedzibie kancelarii prawnej obejmuje wskazanie możliwości uzyskania rozwodu z winy męża lub żony a także analizę polubownego rozwiązania sporu poprzez mediację i wstępne negocjacje rozwodowe, w tym ustalenie projektu porozumienia rodzicielskiego określającego zasady sprawowania opieki nad małoletnimi dziećmi przez rodziców.

Wyjaśniam na czym polega sprawowanie władzy rodzicielskiej oraz jak sądy podchodzą do opieki naprzemiennej i kiedy jest możliwe przyznanie opieki nad dzieckiem ojcu.

Adwokat rozwód Warszawa – czy warto zatrudniać prawnika do rozwodu? Jako doświadczony adwokat rozwodowy wiem, że pomoc profesjonalnego pełnomocnika przydaje się nie tylko kobietom ale także mężczyznom. Rozwód, alimenty i podział majątku to trudne tematy, gdzie emocje pomiędzy stronami konfliktu mogą doprowadzić do wielu niepotrzebnych sytuacji a brak prawniczej wiedzy może skutkować zasądzeniem mniejszych alimentów czy nie udowodnieniu winy.

Reprezentuję klientów przed sądem podczas rozprawy rozwodowej a gdy reprezentacja nie jest konieczna przygotowuję dokumenty wymagane do przeprowadzenia sprawy rozwodowej i sporządzam pozew lub odpowiedź na pozew rozwodowy oraz dalsze pisma procesowe w postępowaniu rozwodowym.

Jako Adwokat rozwodowy nie ograniczam się do reprezentacji klientów w sądach w Warszawie. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy dla klientów z rejonów Sądu Okręgowego w Siedlcach, Ostrołęce, Płocku, Radomiu oraz innych wg właściwości i zapotrzebowania.

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze mną!